Esed Nod32 endpoint Kurumsal 1+5 kullanıcı (1 Yıl)

Esed Nod32 endpoint Kurumsal 1+5 kullanıcı (1 Yıl)

Esed Nod32 endpoint Kurumsal 1+5 kullanıcı (1 Yıl)

Esed Nod32 endpoint Kurumsal 1+5 kullanıcı (1 Yıl) Özellikleri

Antivirus ve Antispyware Koruması
Virüsler, rootkit’ler, solucanlar ve casus yazılımlar dahil olmak üzere her tür tehdidi, bulut ile güçlendirilmiş daha iyi algılama performansı sunan tarama özelliğiyle ortadan kaldırır.

Kimlik Avı Koruması – Avlanmayın
Ödüllü kimlik avı önleme motorumuz, kullanıcı adları, parolalar, bankacılık bilgileri gibi önemli şirket verilerini ele geçirmeye çalışan sahte web sitelerine karşı koruma sağlar.

 Cihaz Kontrolü – Çevrimdışı Cihazları Kontrol Edin

Ağınızda hiçbir ortamın yetkisiz ve çevrimdışı olarak kullanılamamasını sağlayın. Yetkisiz cihazları engeller ve farklı erişim düzeylerine izin verir.

Sanal Ortam için Optimize Edildi
ESET Shared Local Cache, taranmış dosyalara ilişkin meta verileri depolar, böylece makinede bulunan kopya dosyalar diğer sanal makinelerde tekrar taranmaz.

Exploit Engelleyici – Hedefe Yönelik Saldırıları Önler
Hedefe yönelik saldırılara ve önceden bilinmeyen açıklardan yararlanmaya (ör. sıfır gün saldırıları) karşı korumayı artıran yeni algılama teknolojisi.

Gelişmiş Bellek Tarayıcı
Zararlı işlemlerin davranışlarını izler ve gizlenmeyi bıraktıklarında, bulaşmalarını etkili bir şekilde önlemek için (çok iyi gizlenmiş kötü amaçlı yazılımlar da dahil olmak üzere) bu yazılımları tarar.

Düşük Sistem Gereksinimleri – Çalışmaya Devam Edin
ESET Endpoint Antivirus, sağladığı kendini kanıtlamış korumanın yanı sıra son kullanıcının her gün kullandığı temel programlar için daha fazla sistem kaynağını serbest bırakır.

Özelleştirilebilir Kullanıcı Arabirimi Görünürlüğü
ESET çözümleri, son kullanıcıların göremeyeceği şekilde tamamen gizlenebilir, tepsi simgesi bile kaldırılabilir. Kullanıcılar açılan pencerelerle veya uyarılarla ilgilenmek zorunda kalmazlar.

Sorunsuz Dağıtım
Kolay bir şekilde dağıtılabilir, çakışmaya neden olan yazılımlar algılanır ve yükleme sırasında kaldırılırlar.

Özelleştirilebilir Kullanıcı Arabirimi Görünürlüğü
ESET Endpoint Antivirus, ESET Remote Administrator aracılığıyla tamamen yönetilebilir.